Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Gerflor

Wykładziny Gelflor to bardzo szerokie wzornictwo, zaawansowane technologie wytwarzania i wysoka jako¶ć. Gdziekolwiek,w domu, w biurze, szkole, sklepie z pewno¶ci± dostosuj± się doskonale. W wykładzinach Gerflor znajdziemy kreatywno¶ć, innowacyjne rozwi±zania i najnowocze¶niejsze technologie w ponad 30 wzorach pasuj±cych do nowoczesnych pomieszczeń i architektonicznej zabudowy.

..

Zobacz wiecej

Lentex

Grupa Lentex jest największym producentem wykładzin z PCV w Europie ¦rodkowej oraz znacz±cym podmiotem na rynku włóknin w Polsce.

....

Zobacz więcej

Tarkett

Firma Tarkett jest jednym z największych na ¶wiecie producentów pokryć podłogowych i ¶ciennych. Szeroka oferta materiałowa i wzornicza, polityka firmy zorientowana na klienta jak również dbało¶ć o ¶rodowisko naturalne sprawiaj± , że firma Tarkett jest idealnym partnerem do współpracy dla różnych segmentów rynku: służba zdrowia, szkolnictwo, opieka społeczna, obiekty biurowe w administracji państwowej i firmach prywatnych, hotelarstwo, bankowo¶ć itp.

...

Zobacz wiecej

Gamrat

Produkuj±c wykładziny - firma pomy¶lała o każdym użytkowniku.
Wykładziny podłogowe znajduj± szerokie zastosowania - przeznaczone s± do stosowania głównie w obiektach użyteczno¶ci publicznej, niemniej jednak z powodzeniem mog± być stosowane również w mieszkaniach. W odpowiedzi na różne gusta i oczekiwania oferowane s± również wykładziny specjalistyczne. W¶ród nich znajduj± się wykładziny antystatyczne, antypo¶lizgowe, tłumi±ce hałas oraz wykładziny sportowe. W trosce o bezpieczeństwo i ochronę ¶rodowiska - wykładziny Gamrat posiadaj± pozytywne atesty higieniczne i atesty klasyfikacji ogniowych jako wyroby trudno zapalne. S± to wyroby ekologiczne. Zabezpieczenie powierzchni wykładzin homogenicznych ochronn± warstw± poliuretanu podnosi ich odporno¶ć na ¶cieranie i ułatwia utrzymanie podłogi w czysto¶ci. Nowatorskim rozwi±zaniem jest wprowadzenie Biostatów, dzięki czemu wyroby odporne s± na działanie mikroorganizmów.
Wykładziny Gamrat dzielimy na homogeniczne i heterogeniczne.

....

Zobacz wiecej


GraboPlast

Wykładziny Graboplast podzielone są na kilka kolekcji. W ofercie firmy wykładziny PCV w szerokiej gamie kolorystycznej, "nakrapianych" i marmuropodobnych, parkieto-, drewno- i korko- podobnych oraz wykładziny wzorowane na podłogach z płytek ceramicznych. Dostepne są także wykładziny obiektowe.

..

Zobacz więcej


 Copyright 2005-2014 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040