Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Różnorodność podkładów wykładzin od juty i AB do gumy i powiązanie takich cech jakościowych jak: odporność na zużycie, antystatyczność, stabilność barwy, trudnopalność i przystępna cena - są w stanie sprostać wymogom każdego klienta.

Wykładziny dywanowe, które proponujemy są zdolne wytrzymać setki par butów klientów wchodzących każdego dnia do Państwa biur, jak również uczynić wnętrza waszych domów i mieszkań przytulnymi, ciepłymi i kolorowymi.

Wykładziny z naszej oferty można układać w przedpokojach, kuchniach, salonach, sypialniach, jak również biurach, kinach, teatrach i szkołach.

Nasza firma proponuje Państwu wszytkie rodzaje wykładzin dywanowych:

Wykładziny 1/10
Wykonane z włókien poliamidowych, posiadają bardzo dobre parametry techniczne, wykładziny pętelkowe z nadrukiem są bardzo trwałe i zapewniają długie ich użytkowanie. Szeroka gama kolorów i wzorów ożywia każde pomieszczenie i dodaje mu uroku. Typ wykładziny, gdzie za niską cenę można kupić wyrób atrakcyjny wzorniczo, o bardzo dobrych parametrach techniczncyh.

....

Scroll
Wykładziny o jakościowo i wzorniczo fantazyjnym wykończeniu. Runo przeważnie lekko strzyżone, a różnica w wysokości pętelek nadaje tym wykładzinom specyficzny wygląd. Poliamid, z którego są wykonane gwarantuje doskonałą jakość.

....

Cut&loop
Niskie pętle mieszają się z rozcinanym runem co sprawia rewelacyjny efekt plastyczny. Wykładziny o wysokich walorach plastycznych i dekoracyjnych w przyjemnych dla oka pastelowych kolorach. Wykładziny o runie bardzo przyjemnym w dotyku, które nawet latami mogą zdobić pomieszczenia o mniejszym nasilenu ruchu jak na przykład sypialnie.


...

Zaprezentowane wykładziny są jedynie przykładowo wybraną kolekcją.
Zapraszamy do naszej firmy, gdzie udostępnimy pełną ofertę wykładzin dywanowych.

kliknij aby zobaczyć wykładziny firmy Domo

kliknij aby poznać ofertę firmy Beaulier

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040