Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

 

Kierując się własnymi upodobaniami i zaleceniami lekarzy, możemy wybrać masaż powietrzny , wodny lub ich kombinacje . Spotyka się też rozwiązania z zastosowaniem ultradźwięków oraz z ozonowaniem wody.


Masaż powietrzny to odmiana masażu łagodniejszego, stosowanego do ogólnego relaksu. Do wanny napełnionej wodą za pomocą dmuchawy wtłaczane jest powietrze. Dmuchawy mogą mieć funkcję podgrzewania powietrza. Na rynku oferowane są dwa systemy masażu powietrznego. W pierwszym powietrze wtłaczane jest do wanny przez układ rurek i dysz. W drugim - dostaje się do wody z komory zwanej "podwójnym dnem" przez dużą liczbę otworów w dnie wanny. Drugie rozwiązanie jest tańsze, ale rzadziej spotykane, bo wymaga szczególnie starannej dezynfekcji. Problemem bywa dokładne osuszenie urządzenia po kąpieli.


Masaż wodny ze względu na silne natężenie strumienia jest szczególnie polecany na przykład przy przeci±żeniu mięśni. Woda krąży w układzie zamkniętym. Jej przepływ jest wymuszany przez pompę. W dnie i ścianach bocznych wanny znajdują się dysze. Ich rozmieszczenie nie jest przypadkowe. Strumienie wody są kierowane na konkretne części ciała: plecy, stopy, ramiona. Siłę strumienia i kierunek przepływu można regulować. Odmiany tak zwane wirujące przeznaczone są do masażu wybranych partii ciała, na przykład stóp.

Liczba dysz zależy od wielkości wanny. Minimalna to cztery. Im więcej dysz, tym masaż jest efektywniejszy. Dysze są zazwyczaj tak skonstruowane, że wypływ wody powoduje zasysanie powietrza. Zachodzi zjawisko podobne, jak w wylewce z perlatorem. Dlatego producenci nazywają ten rodzaj masażu wodno-powietrznym lub wodnym z napowietrzaniem. Jest to wersja masażu najbardziej rozbudowana. Oba układy mogą działać osobno lub równocze¶nie.

Koło

Silny strumień mieszniny wody i powietrza działa kojąco i relaksująco,zapewniając prawdziwy odpoczynek po każdym męczącym dniu. Firma Sanitec Koło ma w swojej ofercie pięć systemów hydromasażu, które są oferowane z wannami z oferty Koło. Wszystkie modele są wyposażone w ciche i wydajne pompy wodne dostosowane parametrami do liczby dysz i pojemności wanny.Specjalny czujnik zabezpiecza je przed zniszczeniem w przypadku uruchomienia urządzenia bez odpowiedniej ilości wody, a elektroniczne panele sterujące podnoszą komfort obsługi systemów.

...

Zobacz wiecej

Sanplast

Firma Sanplast, największy polski producent kabin brodzików i wanien istnieje na rynku już od 20 lat. Bogaty asortyment oferowany przez firmę Sanplast tj. kabiny natryskowe, brodziki i wanny akrylowe, wanny z hydromasażem, wanny wielofunkcyjne, kabiny hydromasażowe i parowo-hydromasażowe oraz panele natryskowe, umożliwia dokonanie wyboru według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystkie wyroby produkowane są z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych, proekologicznych technologii.

.......

Zobacz więcej

Poolspa

Polski producent wanien akrylowych, kabin masażowo-parowych oraz paneli natryskowych. W ofercie wanien znajdziemy wanny prostokątne, narożne symetryczne i asymertyczne w wielu kolorach akrylu. Producent proponuje ok.40 modeli wanien i 10 systemów hydromasażu. Poolspa specjalizuje się również w produkcji wanien SPA-wielosobowych oraz basenów kąpielowych. W ofercie znajdziemy także specjalną wannę terapeutyczną. Wanny z hydromasażem, panele natryskowe i kabiny parowe dostępne są tylko na zamówienie. Poolspa udziela 5 - letnią gwarancję na wyrób oraz 2 - letnią na systemy hydromasażu. Sieć serwisu znajduje się na terenie całego kraju.

.......

Zobacz więcej

Ravak

Design i jakość wanien akrylowych Ravak rozgrzeje ciało i duszę. Parametry techniczne wanien w połączeniu z całą gamą oferowanych akcesoriów pozwalają każdemu stworzyć własne rozwi±zanie. Można jednak mieć jeszcze więcej. Można mieć wannę z systemem do hydromasażu Wellnes Hydrotherapy.

Zobacz więcej

Koralle

Dzięki wannie z hydromasażem, łazienka, nawet mała, może stać się miejscem relaksu i odpoczynku po męczącym dniu.

 

Zobacz więcej

Aquaform

Aquaform jako producent kabin prysznicowych, wanien akrylowyh, wanien z hydromasażem, parawanów nawannowych i brodzików relizuje ideę przedmiotów dostosowanych do różnych oczekiwań i potrzeb klienta. Produkty tej marki wzbudzają zaufanie i dają mozliwość optymalnej aranżacji przestrzeni łazienkowej. Aquaform jest spółką wchodzacą w skład grupy Dusar, koncernu o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w branży wyposażenia łazienek. Jeżeli pragną Państwo wzbogacić swą łazienkę o estetyczną i trwałą kabinę prysznicową, doceniają szczelność parawanu nawannowego, myślą o wannie akrylowej stworzonej z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów lub mażą o relaksie w wannie z hydromasażem, zachęcamy do zapoznania się z produktami marki Aquaform.

.....

Zobacz więcej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040