Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Koło

Wyroby marki KOŁO to interesujące wzornictwo i nowoczesna technologia. Dzięki szerokiej ofercie można urządzić łazienkę według własnych upodobań. Każde wnętrze będzie funkcjonalne i estetyczne.

...

Zobacz więcej

Sanplast

Firma SANPLAST sp. z o.o. istnieje na rynku branży sanitarnej od dwudziestu lat. Dzięki stosowaniu technologii produkcyjnych zgodnych z europejskimi normami, stałemu rozszerzaniu i unowocześnianiu asortymentu, wykorzystywaniu proekologicznych materiałów oraz nastawieniu na zaspokojenie oczekiwań klientów, firma wypracowała sobie pozycję jednego z wiodących producentów branży sanitarnej. Wyroby firmy znane są w całej Europie. Obecnie w ofercie asortymentowej firmy znajdziemy prawie 12 000 pozycji. Duża różnorodność kształtów, kolorów, wzorów kabin natryskowych, brodzików i wanien akrylowych, obudów, paneli prysznicowych, kabin parowych, kabin z hydromasażem i wanien z systemami hydromasażu pozwala wyposażyć łazienkę według indywidualnych upodobań.

...

Zobacz więcej

Aquaform

W ofercie znajduje się wiele modeli wanien różniących się nie tylko designem, ale również wymiarami. Wykonane są one z polerowanego akrylu sanitarnego, który posiada 15-letnią gwarancję na niezmienność barwy.

...

Zobacz więcej

Cersanit

Cersanit S.A. jest liderem krajowym rynku kompleksowego wyposażenia łazienki. W swojej ofercie posiada najwyższej jakości produkty o wysokich walorach użytkowych, odpowiadających najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klientów.
Łazienka Cersanitu to połączenie elegancji i funkcjonalności za rozsądną cenę. Bogaty asortyment "wszystko do łazienki" pozwala na tworzenie wielu kompletnych zestawień dostosowanych do różnorodnych wymagań klientów.

Zobacz więcej

Ravak

Firma Ravak należy do największych w Europie producentów wanien i kabin prysznicowych. Głównym atrybutem kabin jest przede wszystkim niezawodność i wysoka wytrzymałość nawet przy intensywnej eksploatacji. Dlatego kabiny te są odpowiednie nie tylko do użytku domowego, ale także do łazienek w obiektach publicznych.

Zobacz wiecej

Roca

W ofercie firmy Roca znajdziemy wanny stalowe, wanny żeliwne, wanny akrylowe. Wszystkie wanny dostępne są w pełnej palecie kolorów firmy Roca. Wyjątkiem są wanny z siedziskiem, które występują w kolorze białym .

Zobacz więcej

Poolspa

Polski producent wanien akrylowych, kabin masażowo-parowych oraz paneli natryskowych. W ofercie wanien znajdziemy wanny prostokątne, narożne symetryczne i asymertyczne w wielu kolorach akrylu. Producent proponuje ok. 40 modeli wanien i 10 systemów hydromasażu. Poolspa specjalizuje się również w produkcji wanien SPA-wielosobowych oraz basenów k±mpielowych. W ofercie znajdziemy także specjalne wanny terapeutyczne. Wanny z hydromasażem, panele natryskowe i kabiny parowe dostępne są na zamówienie. Poolspa udziela 5 - letnią gwarancję na wyrób oraz 2 - letnią na systemy hydromasażu. Sieć serwisu znajduje się na terenie całego kraju.

...

Zobacz więcej

Kaldewei

Każdy z nas ma inne wyobrażenie o swojej łazience. Stwórz świat kąpieli zgodnie z Twoimi wymaganiami i spełnij marzenie o kapieli doskonałej. W ofercie firmy wanny stalowe emaliowane.

Zobacz więcej

Emalia - Olkusz

Firma Emalia S.A. z Olkusza jest producentem wyrobów ze stali emaliowanej. W ofercie firmy znajdziemy wanny oraz brodziki kwadratowe.

Zobacz wiecej

Hydromasaż

Masaż wodny to bardzo skuteczna i nowoczesna odmiana masażu leczniczego o wszechstronnym zastosowaniu. Działa jak balsam na ciało, sprawiając, że wygląda ono młodo i zdrowo. Dużą jego zaletą , na tle masażu klasycznego jest możliwość masowania ciała mieszanką wody i powietrza, co w połączeniu z ciepłą kąpielą pozwala na osiągnięcie doskonałych rezulatatów, zarówno jeśli chodzi o higienę, jak i odprężenie mięśni i ogólny relaks.

...

Zobacz więcej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040