Sprzedaż ratalna

 

Reklama

Nauka Jazdy - OSK SPEED

Okna PCV - Embix2 

Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 

 

 

 
 
 

Legocol

Firma Legocol działa na europejskim rynku tapet od 1990 r. W maju 1999 roku powstało przedstawicielstwo w Polsce - Legocol Polska Sp. z o.o. które przejęło dystrybucję tapet oraz produkcję klejów i innych wyrobów związanych z tapetowaniem. Stale rosnące zainteresowanie tapetami Legocol i rozwój sieci sprzedaży oraz chęć dostosowania oferty do najbardziej wymagających klientów spowodowało podjęcie decyzji o uruchomieniu własnej produkcji w Polsce. Produkcja tapet odbywa się na dwóch liniach produkcyjnych, z użyciem komponentów importowanych, co gwarantuje wysoki poziom jakości sprzedawanych wyrobów. W ofercie znalazły się również tapety z włókna szklanego i klej do tapet z włókna szklanego co uczyniło kolekcję Legocolu bardziej kompleksową. Dziś te produkty, dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie stanowią wysoką wartość dodaną do głównego biznesu, jakim jest produkcja tapet i klejów.

...

Zobacz więcej

Rasch

Fabryka Tapet Gebr. Rasch & Co. KG produkuje swe tapety juz od ponad 100 lat, w swej glównej siedzibie w Bramsche kolo Osnabrück. Firma Rasch jest jednym z wiodacych producentów tapet na rynku europejskim. Od samego poczatku istnienia, glównym celem Rascha bylo stworzenie i rozpowszechnienie produktów o wysokiej jakosci i nowym indywidualnym wzornictwie. Stopniowa zmiana z typowego producenta na uslugowca- partnera dla wszystkich klientów, stala sie dodatkowa cegielka w osiagnietym przez Rascha sukcesie.
Do grupy Rascha oprócz fabryki tapet nalezy równiez firma Rasch Textil GmbH & Co i wydawnictwo Rasch Druckerei und Verlag GmbH & Co. KG

..

Zobacz więcej

Venilia

Okleiny samoprzylepne są bardzo proste w położeniu. Specjalne narzędzia są zbyteczne. Ołówek, miarka, nożyczki i ewentualnie ostry nóż - to wszystko co potrzeba. Szczególne zdolności manualne, "złote rączki" nie są wymagane. Każdy może praktycznie dekorować folią samoprzylepną.
Samoprzylepne okleiny mają zastosowanie w:
- dekorowaniu i renowacji mebli
- dekorowaniu artykułów biurowych
- dekorowaniu artykułów gospodarstwa domowego
- dekorowaniu większych powierzchni
- dekorowaniu powierzchni szklanych
- dekorowaniu kafelek i ścian
- dekorowaniu rzeczy dla dzieci i innych.

..

..

 

 

Copyright 2005-2011 Zojax | Projekt i wykonanie michal.waw@interia.pl