Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 


Układanie paneli Kronopol

 

 
 
 

Classen

CLASSEN jest jednym z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie, który dokłada wszelkich starań aby zagwarantować klientom kompletną i spójną ofertę w każdym momencie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę CLASSEN - Pol S.A., która ma swoją siedzibę w Rybniku - Zwonowicach, a oddział w Wodzisławiu i Krapkowicach. Wysoka jakość oraz szeroki wybór produktów oferowanych przez firm?CLASSEN znajduje odzwierciedlenie poprzez zadowolenie klientów.

Zobacz wiecej

Kronopol

Kronopol jest jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Najnowocześniejsze technologie produkcji i standardy kontroli jakości (ISO 9001:2000) wraz z wieloletnim doświadczeniem grupy są znaczącym kapitałem wniesionym do Polski. Jako jedyny zakład na świecie Kronopol posiada prasy produkcji ciągłej typu ContiRoll dla wszystkich trzech rodzajów płyt drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB). Łączna produkcja roczna to około 1 300 000 m3 płyt. Firma eksportuje do ponad 40 krajów na całym świecie min. USA, Kanady, Chin, Japonii, i prawie wszystkich krajów europejskich. W chwili obecnej oferta Kronopolu obejmuje produkty z branży meblowej, budowlanej i wykończenia wnętrz: płyty winylowe, MDF, OSB, płyty laminowane (winylowe i MDF), płyty szalunkowe, panele podłogowe i scienne, blaty robocze, parapety, listwy wykończeniowe. Kronopol kładzie ogromny nacisk na problemy ekologii i w swojej działalności kieruje si?dobrem środowiska naturalnego, co zostało potwierdzone certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), który gwarantuje stosowanie w procesie produkcji głównie tych surowców i materiałów, które pochodzą z obszarów leśnych zarządzanych według światowych standardów ekologicznych i ekonomicznych.

Zobacz więcej

Barlinek

Barlinek S.A. to firma o wieloletniej tradycji, której początki sięgają 1946r., kiedy powstają Zakłady Drzewne Lasów Państwowych. W 1975 roku zakład przekształcił się w Barlineckie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego, jednak prawdziwym przełomem była prywatyzacja w 1999 r. Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce rozbudowy i modernizacji firmy, przy jednoczesnym poszerzaniu asortymentu wyrobów, w ciągu zaledwie kilku lat Barlinek S.A. stał się liderem przemysłu podłóg drewnianych w Polsce. Produkty Barlinek S.A., wykonane z najwyższą starannością stają się coraz doskonalsze. Są przy tym przyjazne dla człowieka oraz jego naturalnego otoczenia. Charakteryzują się niezmiennym, trwałym pięknem prawdziwego drewna. Pięknem, którego nie da się niczym zastąpić

Zobacz więcej

Kaindl

To rodzinne przedsiębiorstwo, mające swoją siedzibą w Salzburgu, jest jednym z czołowych producentów uszlachetnianych materiałów drewnopochodnych i laminowanych paneli podłogowych na świecie.

Zobacz więcej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040