Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Panel prysznicowy to wykonana z tworzywa lub aluminium, rzadziej ze szkła, płyta, w której zamontowane s± dysze, słuchawki prysznicowe, pokrętła do ustawiania temperatury i strumienia wody, a także dodatkowe udogodnienia dla użytkowników - na przykład wylewka bidetowa albo rozkładane krzesełko. Ich główn± zalet± jest prosty montaż - wystarczy przymocować panel do ¶ciany i podł±czyć do instalacji wodnej.

Koło

Panele prysznicowe zyskuj± sobie coraz więcej zwolenników. Po pierwsze dlatego, że kabina prysznicowa zmie¶ci się nawet w niewielkiej łazience, a po drugie kabina wyposażona w panel z hydromasażem stwarza nowe możliwo¶ci jej wykorzystania. Nawet w małej łazience możemy cieszyć się z dobrodziejstw masażu wodnego, a dodatkowym atrybutem paneli prysznicowych jest ich ciekawe wzornictwo i oryginalny design. Nowoczesny wygl±d paneli wykonanych z aluminium i chromowanej armatury, sprawi że panele stan± się ozdob± każdej łazienki. Na uwagę zasługuj± trzy modele paneli hydromasażowych: KOŁO 100 o wysoko¶ci 1100 mm, KOŁO 200 i KOŁO 200/T o wysoko¶ci 2000 mm. Wszystkie przystosowane s± do montażu w narożniku lub centralnie na ¶cianie. Posiadaj± baterie termostatyczne, ułatwiaj±ce ustawienie wła¶ciwej temperatury wody, a model KOŁO 200/T ma dodatkow± wylewkę do jej testowania. Dysze boczne o regulowanym kierunku wypływu wody wyposażone s± w system mechanicznego odkamieniania. Dzięki temu osady wapienne nie będ± zatykać dysz, a strumień wody będzie zawsze silny. Model KOŁO 200 posiada zainstalowan± wytwornicę mgiełki wodnej, która dodatkowo uprzyjemnia k±piel. Wszystkie modele maj± r±czkę z trójfunkcyjn± głowic± prysznicow±, a modele "wysokie" dodatkow±, też regulowan±, głowicę górn±.

...

Zobacz wiecej

Sanplast

Firma Sanplast, największy polski producent kabin brodzików i wanien istnieje na rynku już od 20 lat. Bogaty asortyment oferowany przez firmę Sanplast tj. kabiny natryskowe, brodziki i wanny akrylowe, wanny z hydromasażem, wanny wielofunkcyjne, kabiny hydromasażowe i parowo-hydromasażowe oraz panele natryskowe, umożliwia dokonanie wyboru według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystkie wyroby produkowane s± z najwyższej jako¶ci materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych, proekologicznych technologii.

.......

Zobacz więcej

Poolspa

Polski producent wanien akrylowych, kabin masażowo-parowych oraz paneli natryskowych. W ofercie wanien znajdziemy wanny prostok±tne, narożne symetryczne i asymertyczne w wielu kolorach akrylu. Producent proponuje ok.40 modeli wanien i 10 systemów hydromasażu. Poolspa specjalizuje się również w produkcji wanien SPA-wielosobowych oraz basenów k±mpielowych. W ofercie znajdziemy także specjaln± wannę terapeutyczn±. Wanny z hydromasażem, panele natryskowe i kabiny parowe dostępne s± tylko na zamówienie. Poolspa udziela 5 - letni± gwarancj± na wyrób oraz 2 - letni± na systemy hydromasażu. Sieć serwisu znajduje się na terenie całego kraju.

....

Zobacz więcej

Ravak

Komfort w trakcie k±pieli pod prysznicem można zwiększyć, montuj±c panel do hydromasażu, który ma znacznie więcej funkcji niż zwykły prysznic.

Zobacz więcej

Aquaform

Panel prysznicowy aquaform to niezawodno¶ć użytkowania, przyjazne rozwi±zania techniczne i oczywi¶cie efektowny wygl±d. W panelu, wykonanym z wysokiej jako¶ci stopu aluminium, zastosowano nowoczesne rozwi±zania konstrukcyjne. Gwarantuje to jego prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat. Można w nim ustawiać siłę oraz kierunek strumienia, a przy pomocy termostatu reguluje się temperaturę wody w słuchawce prysznicowej i w dyszach do hydromasażu. W ten sposób użytkownik zyskuje możliwo¶ć indywidualnego ustawienia parametrów k±pieli pod prysznicem. Oryginalna forma i wysokiej jako¶ci materiały, z których został wykonany, zachwyc± każdego.

.....

Zobacz więcej

Roca

Kolumny prysznicowe z hydromasażem to idealne rozwi±zanie dla tych, którzy chc± korzystać z przyjemno¶ci hydromasażu mimo niewielkiej łazienki. Kolumna prysznicowa Aquakit Classic pozwala na łatwy montaż zarówno nad wann± jaki i brodzikiem.

....

Zobacz więcej

Kludi

Systemy natryskowe wnios± więcej rado¶ci do Państwa łazienki. Różne warianty do montażu ¶ciennego lub narożnego zapewniaj± najwyższy komfort k±pieli, a ponadto s± o wiele prostsze w montażu od instalacji podtynkowych.

......

Zobacz wiecej

Oras

Współczesna łazienka to nie tylko miejsce do utrzymywania higieny osobistej, ale także zak±tek do relaksu i przyjemnego odprężenia. Panel prysznicowy Oras Ventura zapewnia wła¶nie taki komfort - dzięki niemu zapragniesz zrobić sobie przerwę i wzi±ć przerwę w ¶rodku dnia. Możesz z łatwo¶ci± dostosować temperaturę i strumień wody na cyfrowym wy¶wietlaczu. Delikatnym mu¶nięciem przycisku wł±czysz lub wył±czysz wodę. Seria Oras Ventura to szeroki wybór zestawów prysznicowych. Linia ta obejmuje również równie atrakcyjne w stylistyce akcesoria łazienkowe. WejdĽ i wybierz co¶ dla siebie.

Zobacz więcej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040