Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Koło

Stylistyczne dopełnienie ceramiki łazienkowej stanowi± bardzo funkcjonalne meble łazienkowe: regały oraz szafki-wisz±ce lub stoj±ce. Zostały one precyzyjnie dopasowane do ceramiki sanitanej Koło i wykonane z odpornych na wilgoć materiałów, a to gwarantuje ich bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Duży wybór mebli łazienkowych firmy Koło umożliwia urz±dzenie praktycznie każdej łazienki.

Zobacz wiecej

Roca

Roca posiada w swojej ofercie szeroka gamę mebli łazienkowych. Jest to propozycja bogata w rozwi±zania. Poszczególne elementy kolekcji mebli doskonale pasuj± do serii ceramiki sanitarnej produkowanej przez firmę. Każdy może zaaranżować meble w indywidualny sposób przykładaj±c wagę czy to ich funkcjonalno¶ci czy roli dekoracyjnej.

...

Zobacz więcej

Elita

Oferta firmy obejmuje ponad 500 podstawowych modeli wyrobów, z których można kompletować zestawy łazienkowe według indywidualnych potrzeb i gustów klienta, w tym również szafki pojedyncze pod większo¶ć dostępnych na rynku umywalek. Wysok± jako¶ć wyrobów, ich funkcjonalno¶ć, trwało¶ć i wysok± odporno¶ć na wilgoć, gwarantuje stosowana przez firmę najnowsza technologia produkcji. Jako¶ć oraz wysokie walory użytkowe produktów, potwierdzone s± uzyskanymi certyfikatami oraz zadowoleniem klientów.

Zobacz więcej

Plusa

Firma Plusa produkuje meble z płyt meblowych i z odpornego na wilgoć drewna. W swojej ofercie przedstawiamy pięć różnych serii mebli - Lato, .Com, Grant, Figura, Jasna. Meble dostepne w szerokiej gamie wykończeń i rozmiarów. Meble ¶wietnie się nadaj± do łazienek w domach wielorodzinnych, małych mieszkaniach jak również w hotelach i biurach. Okre¶laj± one typy i funkcje łazienek, a także zapewniaj± komfort i wygodę. Zaprojektowano je zgodnie z najnowszymi trendami na rynku mebli łazienkowych. Atutem mebli jest prosta i jednocze¶nie lekka forma bryły, w czym swój spory udział ma zastosowanie nóżek, które "odrywaj± meble od ziemi" i sprawiaj±, że ich konstrukcja wydaje się lżejsza. Plusa produkuje także meble na indywidualne zamówienie klienta.

....

Zobacz więcej

Cersanit

Ogromny wybór kształtów i linii, finezyjne i zróżnicowane wzornictwo - oto ceramika łazienkowa z Cersanitu. O Cersanicie można powiedzieć wszystko do łazienki gdyż firma ta posiada w swojej ofercie wszystkie wyroby potrzebne do urz±dzenia łazienki tj. glazurę, terakotę, gresy, sanitariaty, wanny, kabiny, baterie oraz meble łazienkowe.

Zobacz wiecej

BlackRedWhite

Meble BRW są najchętniej kupowanymi meblami w Polsce.

Zobacz więcej

 

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040