Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Cezar

Firma produkuje i posiada w stałej ofercie listwy ozdobne do glazury i terakoty, listwy przypodłogowe, listwy drzwiowe, listwy budowlane, przywannowe oraz bogatą ofertę profili metalowych.

Listwa przypodłogowa dająca możliwość ułożenia instalacji elektrycznej
długość - 2,5 m,
wysokość - 49 mm,
szerokość - 21 mm.

.....

  • Łatwy montaż,

  • estetyczny wygląd,

  • pełna gama kolorów,

  • możliwość ułożenia instalacji elektrycznej, telefonicznej, antenowej i innej po zamontowaniu listew,

  • elementy wykończeniowe:


    narożniki wewnętrzne, zewnętrzne
    i zaślepki.

Listwy są wykonane z barwionego w masie PCV, drukowane tak by przypominały poszczególne gatunki drewna oraz lakierowanie dwoma rodzajami lakieru: z połyskiem oraz w macie. Konstrukcja listwy jest nowatorska, nie posiada ona odpowiednika wśród podobnych wyrobów dostępnych na rynku. Listwa składa się z dwóch części - listwy podstawowej oraz listweki maskującej. Prawidłowo polecane jest mocowanie listwy za pomocą kleju montażowego (dostępnego w sklepie ZOJAX), jednak w przypadku krzywych ścian np. w starym budownictwie możliwe jest mocowanie za pomocą kołków rozporowych. Kołki te stają się niewidoczne po zamocowaniu listweki maskującej. Dodatkowym atutem listwy jest również możliwość ukrycia sporej wiązki przewodów elektrycznych, antenowych lub telefonicznych nie tylko w momencie montażu listwy ale również później pod listewkę maskującą. Listwy przypodłogowe firmy Cezar mają długość 2,5 m.

Dzięki zastosowaniu narożników, osoba kładąca listwy nie musi posiadać specjalistycznego sprzętu do przycinania materiałów pod odpowiednim kątem. Listwy przypodłogowe posiadają znak bezpieczeństwa i spełniają wymogi ochrony przeciwporażeniowej i przeciw pożarowej. Listwy produkowane są w bardzo wielu kolorach.

Listwy do glazury narożnikowe wewnętrzne i zewnętrzne. Jest to materiał wykończeniowy doskonale zabezpieczaj±cy naroża ścian i podłóg. Listwy zapewniają większą tolerancję przy docinaniu płytek, maskują wszelkie nierówności. Pozwalają na łączenie płaszczyzn wyłożonych płytkami o różnej grubości. Odporne na środki chemiczne, znakomicie zdają egzamin w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności.
Różne rozmiary listew ułatwiają odpowiedni ich wybór w zależności
od układanych płytek.

....

Listwy dostępne są w wielu kolorach.

Poli - Eko

Firma "Poli-Eco" jest jednym z największych w Polsce producentów listew wykończeniowych z PCV. Produkty "Poli-Eco" oferowane są na rynku pod marką handlową KORNER. Listwy wykończeniowe znajdują zastosowanie głównie w budownictwie, jako materiały wykończeniowe do różnego rodzaju pokryć podłogowych, m.in. paneli podłogowych, wykładzin dywanowych, linoleum, płytek ceramicznych itp.

...

Zobacz wiecej

Decora

Decora S.A. jest producentem artykułów wykończenia wnętrz służących do dekoracji okien, dekoracji sufitu, jak również dekoracji i wykończenia podłogi. Celem firmy jest zapewnienie szerokiego asortymentu wysokiej jakości produktów możliwie najlepiej dostosowanego do potrzeb klientów. W ofercie firmy listwy przypodłogowe, listwy do wykładzin dywanowych oraz profile do wykończenia podłóg, ościeżnic drzwi, okien i parapetów, schodów i progów oraz listwy styropianowe.

....

Zobacz więcej

Effector

Wykończenie domu jest etapem budowy, od którego zależy końcowy efekt wizualny całego wnętrza. Od tego jakich materiałów użyjemy do tego celu zależeć będzie nasze póĽniejsze samopoczucie oraz komfort mieszkania. Żle wykończone podłogi czy płytki, w znacznym stopniu obniżają estetykę wnętrza. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów firma Effector uruchomiła produkcję listew wykończeniowych na bazie szerokiej gamy kształtowników aluminiowych i mosiężnych poddawanych różnym rodzajom obróbki mechanicznej i powierzchniowej. Służą one do wykończenia podłóg pokrytych różnymi materiałami, jak wykładziny, panele, parkiety podłogowe oraz glazura i terakota.

.....

Zobacz więcej

Homestar

Przedsiębiorstwo Homestar jest firmą produkcyjną i handlową wytwarzającą materiały do dekoracji wnętrz. Produkty firmy Homestar cechuje najwyższa jakość, nowoczesność form i ponadczasowa elegancja.

....

Zobacz wiecej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040