Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 


Fugowanie i silikonowanie


System tarasowy Sopro

 

 
 
 

Atlas

Poza szerokim asortymentem chemii budowlanej Grupa Atlas proponuje odbiorcom dodatkowo doradztwo budowlane. Inżynierowie z osiemnastu regionalnych Centrów Doradztwa Budowlanego Atlas s± oddziałami szybkiego reagowania na swoim terenie. Doradcy firmy Atlas nie tylko rozwi±zuj± problemy techniczne, z jakimi borykaj± się klienci, ale prowadz± także działalno¶ć popularyzuj±c± nooczesne rozwi±zania w budownictwie - organizuj± pokazy stosowania nowych produktów i technologii, szkolenia dla firm wykonawczych. Nie odmawiaj± także pomocy w sytuacji, gdy zawiodły technologie innych producentów.

Zobacz wiecej

Ceresit

Produkty marki Ceresit od lat ciesz± się zaufaniem profesjonalistów, nieustannie pracuj±c nad podtrzymywaniem opinii "materiałów niezawodnych, przyjaznych wykonawcy i gwarantuj±cych najlepszy efekt" .

..

Zobacz więcej

Mapei

Założony w 1937 roku w Mediolanie koncern Mapei jest największym ¶wiatowym producentem klejów dla budownictwa i jednym z największych producentów ogólnej chemii budowlanej. Od 1995 roku produkty Mapei so obecne na rynku polskim poprzez regionalnych dystrybutorów. Najpopularniejsza w Polsce linia produktów Mapei "Linia Ceramiczna", obejmuje produkty niezbędne do poprawnego montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego pocz±wszy od przygotowania podłoża i hydroizolacji poprzez klejenie i fugowanie, a na czyszczeniu i zabezpieczeniu przyklejonej okładziny skończywszy.

. ...

Zobacz więcej

Sopro

SOPRO to wiodący w Europie wchodz±cy w skład grupy MAPEI, producent wyspecjalizowanej chemii budowlanej Polsce firma działa od 1995 roku, szybko dzięki profesjonalizmowi działania firmy produkty ze znakiem SOPRO zyskały uznanie w oczach klientów.
Oferta handlowa ( dostępna w firmie Zojax) obejmuje obecnie: kleje i fugi do płytek ceramicznych.

Zobacz więcej

Soudal

Soudal jest producentem i dystrybutorem artykułów chemii budowlanej wysokiej jako¶ci. Marka Soudal ceniona jest przez profesionalistów i handlowców. Jako¶ć produktów potwierdza certyfikat ISO 9002. Szeroka i przemy¶lana oferta odpowiada potrzebom runku. Aktualnie ponad 50 produktów Soudal posiada Aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej.

....

Zobacz więcej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040