Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Kabiny masażowo-parowe s± odpowiedzi± na rosn±ce potrzeby zdrowego stylu życia, relaksu, odprężenia. Masaż całego ciała strumieniami wody przyniesie odprężenie i relaks po ciężkim dniu lub pobudzi organizm do życia o poranku. Nasze marzenia o łaĽni parowej i masażu w domowej łazience jest możliwe do realizacji.

Koło

W kabinach tych można wzi±ć zwykły prysznic lub też skorzystać z od¶wieżaj±cego masażu czy k±pieli parowej. Do wyboru s± trzy modele kabin. Kabina prysznicowa zmie¶ci się nawet w niewielkiej łazience, a system hydromasażu stwarza nowe możliwo¶ci jej wykorzystania. Hydromasaż i łaĽnia parowa w kabinie prysznicowej jest doskonałym pomysłem na podniesienie komfortu k±pieli

Zobacz wiecej

Roca

Nowa gama kanin parowych Aquatech wprowadza modele z jeszcze wieksz± ili¶ci± funkcji zapewniaj±cych relaks i zdrowie - terapia kolorami ¶wiatła, masaż stóp, bicze szkockie. Zaawansowane technologicznie i fielofunkcujnie kabiny z hydromasażem pulsacyjnym lub limfatycznym z opcj± sauny parowej zostały wzbogacone o funkcje terapii kolorami ¶wiatła - chromoterapii, masazu stop, aby zrelaksować zmęczone nogi po całym dniu po całym dniu pracy a także o bicze szkockie, saunę parow± z wymuszonym obiegiem pary, aromoterapię wraz z naturalnymi wsencjami, podł±czenie do cd i radio stereo, telefon z zestawem gło¶nomówi±cym. Sama przyjemno¶ć i relaks.

.......

Zobacz więcej

Poolspa

Polski producent wanien akrylowych, kabin masażowo-parowych oraz paneli natryskowych. W ofercie wanien znajdziemy wanny prostok±tne, narożne symetryczne i asymertyczne w wielu kolorach akrylu. Producent proponuje ok.40 modeli wanien i 10 systemów hydromasażu. Poolspa specjalizuje się również w produkcji wanien SPA-wielosobowych oraz basenów k±mpielowych. W ofercie znajdziemy także specjaln± wannę terapeutyczn±. Wanny z hydromasażem, panele natryskowe i kabiny parowe dostępne s± tylko na zamówienie. Poolspa udziela 5 - letni± gwarancj± na wyrób oraz 2 - letni± na systemy hydromasażu. Sieć serwisu znajduje się na terenie całego kraju.

....

Zobacz więcej

Sanplast

Firma Sanplast, największy polski producent kabin brodzików i wanien istnieje na rynku już od 20 lat. Bogaty asortyment oferowany przez firmę Sanplast tj. kabiny natryskowe, brodziki i wanny akrylowe, wanny z hydromasażem, wanny wielofunkcyjne, kabiny hydromasażowe i parowo-hydromasażowe oraz panele natryskowe, umożliwia dokonanie wyboru według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystkie wyroby produkowane s± z najwyższej jako¶ci materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych, proekologicznych technologii.

....

Zobacz więcej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040