Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 


Brodzik czy wanna?

 

 
 
 

Koło

Wyroby marki KOŁO to interesujące wzornictwo i nowoczesna technologia. Dzięki szerokiej ofercie można urządzić łazienkę według własnych upodobań. Każde wnętrze będzie funkcjonalne i estetyczne.

...

Zobacz wiecej

Sanplast

Firma SANPLAST sp. z o.o. istnieje na rynku branży sanitarnej od trzydziestu lat. Dzięki stosowaniu technologii produkcyjnych zgodnych z europejskimi normami, stałemu rozszerzaniu i unowocześnianiu asortymentu, wykorzystywaniu proekologicznych materiałów oraz nastawieniu na zaspokojenie oczekiwań klientów, firma wypracowała sobie pozycję jednego z wiodących producentów branży sanitarnej. Wyroby firmy znane są w całej Europie. Obecnie w ofercie asortymentowej firmy znajdziemy prawie 12 000 pozycji. Duża różnorodność kształtów, kolorów, wzorów kabin natryskowych, brodzików i wanien akrylowych, obudów, paneli prysznicowych, kabin parowych, kabin z hydromasażem i wanien z systemami hydromasażu pozwala wyposażyć łazienkę według indywidualnych upodobań.

...

Zobacz więcej

Aquaform

W ofercie marki Aquaform znajduje się wiele modeli kabin prysznicowych, które różnią się kształtem, wzornictwem oraz możliwościami montażu. Są wśród nich kabiny klasyczne i nowoczesne, narożne i wolnostojące, z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi i wahadłowymi. Wszystkie łączy jedno - gwarantują one komfort i satysfakcję z codziennego użytkowania.

...

Zobacz więcej

Cersanit

Cersanit S.A. jest liderem krajowym rynku kompleksowego wyposażenia łazienki. W swojej ofercie posiada najwyższej jakości produkty o wysokich walorach użytkowych, odpowiadających najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klientów.
Łazienka Cersanitu to połączenie elegancji i funkcjonalności za rozsądną cenę. Bogaty asortyment "wszystko do łazienki" pozwala na tworzenie wielu kompletnych zestawień dostosowanych do różnorodnych wymagań klientów.

Zobacz więcej

Ravak

Firma Ravak należy do największych w Europie producentów wanien i kabin prysznicowych. Głównym atrybutem kabin jest przede wszystkim niezawodność i wysoka wytrzymałość nawet przy intensywnej eksploatacji. Dlatego kabiny te są odpowiednie nie tylko do użytku domowego, ale także do łazienek w obiektach publicznych.

....

Zobacz wiecej

Kaldewei

Każdy z nas ma inne wyobrażenie o swojej łazience. Stwórz świat kąpieli zgodnie z Twoimi wymaganiami i spełnij marzenie o kapieli doskonałej. W ofercie firmy brodziki stalowe emaliowane.

Zobacz więcej

Emalia - Olkusz

Firma Emalia S.A. z Olkusza jest producentem wyrobów ze stali emaliowanej. W ofercie firmy znajdziemy wanny oraz brodziki kwadratowe.

Zobacz wiecej

Hydromasaż

Masaż wodny to bardzo skuteczna i nowoczesna odmiana masażu leczniczego o wszechstronnym zastosowaniu. Działa jak balsam na ciało, sprawiając, że wygląda ono młodo i zdrowo. Dużą jego zaletą, na tle masażu klasycznego jest możliwość masowania ciała mieszanką wody i powietrza, co w połączeniu z ciepłą kąpielą pozwala na osiągnięcie doskonałych rezulatatów, zarówno jeśli chodzi o higienę, jak i odprężenie mięśni i ogólny relaks.

...

Zobacz więcej

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040