Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 

 

 
 
 

Woda posiada magiczne właściwosci, a w połączeniu z powietrzem sprawia przyjemność, przynosi ulgę, leczy. Hydromasaż to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Może być stosowany ze względów zdrowotnych jak i dla relaksu. Pomaga zwalczyć stres, służy pobudzeniu krążenia, przynosi relaks ciału i łagodzi napięcia psychiczne. Istnieją dwa systemy masażu w zależności od potrzeb i celu masażu. - wodny - to strumienie wody, z możliwością regulacji ich kierunku i natężenia. Masaż o mocnym natężeniu szczególnie zalecany jest w przypadkach przeciążenia mięśni, stresu i stanów ogólnego zmeczenia. - powietrzny - wtryskiwanie powietrza poprzez liczne dysze wylotowe znajdujące się w dnie wanny. Jest łagodniejszy, stosowany dla ogólnego relaksu. Obydwa systemy pomagają w rozszerzeniu naczyń krwionośnych, dotleniają skórę, stymulują ukrwienie. Równie ważne jak wynik działania pecherzyków powietrza może być zastosowanie środków chemicznych rozpuszczanych w wodzie. Rzeczywiście, istnieją lecznicze i kosmetyczne substancje posiadające doskonałe właściwości tonizujace, relaksacyjne, odchudzające, itd. Bardzo ważne jest aby w momencie ich zakupu upewnić się, że są to produkty rozpuszczalne w wodzie. Temperatura wody powinna być taka, aby kapiel sprawiała przyjemność. Za optymalną uznaje się temperaturę 37°C. Dobrze jest stosować zasadę, że im wyższa temperatura, tym krócej powinna trwać kąpiel. Generalnie zalecany czas trwania kapieli wynosi 15 - 20 minut. Nie powinno się przedłużać czasu kąpieli. Na pewno nie może być on dłuższy niż 30 minut.

Wanny z hydromasażem

Strumienie wody, masując ciało dają uczucie odprężenia. Pulsująca woda rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie i ukrwienie skóry.

..

Zobacz wiecej

Kabiny masażowe

Miejsce porannego orzeźwienia, deszczu na życzenie, zbawiennego hydromasażu - kabina prysznicowa.

..

Zobacz więcej

Panele masażowe

Dysze, słuchawki prysznicowe, pokrętła do ustawiania temperatury i strumienia wody - wszystko umieszczone na jednej płycie. To panel prysznicowy - sposób na relaksujący masaż pod natryskiem.

..

Zobacz więcej

 

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040