Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 


Parapet Klinkier Przysucha (King Clinker)


Ogrodzenie CRH

 

 
 
 

Cerrad

CERRAD powstał w 1994r. i jest pierwszym producentem płytek i kształek klinkierowych formowanych na sucho i głęboko spiekanych, ten unikatowy w skali europejskiej sposób produkcji pozwala uzyskać wysokie parametry płytek i zachować przy tym naturalne kolory czerwieni i brązu, najczęściej stosowane na elewacje budynków.
Firma CERRAD oferuje obecnie płytki elewacyjne szkliwione dopasowane kolorystycznie do pokryć dachowych, płytki klinkierowe zdobione kolorowymi szkliwami przeznaczone na dekoracje podłóg, tarasów i chodników, oferuje także klinkier polerowany i tradycyjną okłdzinę klinkierową w kolorach czerwieni i brązu, jak również całą gamę płytek stropnicowych i podstopnicowych oraz płytek parapetowych o różnych długościach.

Zobacz więcej

Klinkier Przysucha

Schody i elewacja są jednymi z najbardziej widocznych elementów wyposażenia domu. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać jak ważne jest harmonijne połączenie kolorystyki oraz stylu zastosowanych okładzin ceramicznych z pozostałymi elementami wykończenia budynku. Obecnie w ofercie rynkowej znajdują się całe systemy wykończenia domu, czyli jednakowe kolorystycznie: płytki, stopnice, kształtki krawędziowe, cokoły, parapety, a także elementy ogrodzenia, jak cegły, daszki. Umożliwiają one uzyskanie estetycznych akcentów wzorniczych w pomieszczeniach i poza nimi. Taras, schody i elewację moża harmonijnie wtopić we wzornictwo pomieszczeń mieszkalnych (np. połączenie tarasu z kuchnią czy salonem).

Zobacz więcej

CRH

Powstały w 1970 roku CRH plc to irlandzki koncern, jeden z liderów z branży budowlanej.

Zobacz więcej

Röben

Produkty Röben, do ktorych należą: dachówki, cegły, elewacje, ogrodzenia i systemy schodowe, powstają w kilku fabrykach w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Systemy dachowe tej marki są uważane za jedne z najnowocześniejszych na rynku międzynarodowym. Szeroka gama kolorów i faktur cegieł oraz elewacji umożliwiają zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz więcej

 

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040