Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 


Montaż drzwi Invado

 

 
 
 

Pol-Skone

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 15 lat działalności POL-SKONE stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.
Ofertę firmy stanowią: wewnętrzne drzwi i skrzydła drzwiowe (malowane, okleinowane, laminowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe. Podstawowym materiałem konstrukcyjnym stosowanym do produkcji jest wysokogatunkowe, selekcjonowane drewno.
Podstawowym materiałem stosowanym do produkcji wyrobów POL-SKONE jest wysokogatunkowe drewno z polskich lasów. Drzwi i okna
POL-SKONE są malowane i lakierowane wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi , co sprawia, że wyroby POL-SKONE są ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

...

Zobacz wiecej


Porta

Fabryka drzwi Porta KMI Poland powstała w 1992 roku w Bolszewie malowniczo położonej miejscowości pod Wejherowem, 20 km od Trójmiasta. Jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Dzięki sprawnemu zarządzaniu i stałym inwestycjom Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim.
Decyzja o zakupie drzwi do własnego domu jest wyborem na lata i ma ogromny wpływ na wygląd budynku i jego wnętrza. Grupa PORTA oferuje kompletne systemy drzwiowe, które spełnią zarówno Państwa oczekiwania estetyczne, jak i wymogi budowlane. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i sprawdzone rozwiązania, dostarczając na rynek produkty najwyższej jakości.

.....

 

Zobacz więcej

Centurion

Firma Centurion-R sp. z o.o. , producent najwyższej jakości stolarki drzwiowej, powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC obszaru przemysłowego Sanok. Pocz±tki działalności sięgają jednak 1998 roku, w którym w Ustrzykach Dolnych firma Centurion sp. z o.o. rozpoczęła produkcję drzwi w technologii Craftmaster. Stolarka drzwiowa w wykonaniu firmy to drzwi produkowane wg normy ITB oraz ościeżnice, ćwierćwałki i inne elementy potrzebne do profesjonalnego montażu drzwi.

...........

 

Zobacz więcej

Invado

INVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej (drzwi wewnętrzne i zewnętrzne) oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblowego.

........

 

Zobacz więcej

Drzwi harmonijkowe

Jeżeli tradycyjne drzwi zajmują za dużo miejsca, można zamiast nich zamocować drzwi harmonijkowe. Są one wygodniejsze, a czasem także dużo lżejsze od zwykłych.
Drzwi przesuwają się po górnej prowadnicy. Do górnych krawędzi paneli mocuje się rolki lub tzw. zawieszki, które następnie wkłada się do prowadnicy przykręconej do nadproża. Prowadnica ta może być wykonana z profilu aluminiowego lub stalowego. Przekrój prowadnicy zależy od mechanizmu jezdnego. Do cięższych drzwi stosuje się dodatkową dolną prowadnicę.

..

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040