Przykładowa kolekcja

random image and Flash movies 


Zestawy podtynkowe

 

 
 
 

Oras

Fińska firma Oras należy do największych europejskich producentów armatury sanitarnej. Posiada fabryki w Finlandi, Niemczech, Norwegi i Polsce. Będąc zdecydowanym liderem na rynku skandynawskim, Oras rozwinął eksport obejmujący cały świat. Swoją wysoką pozycję zawdzięcza kombinacji trzech podstawowych czynników:
-zastosowaniu pernamentnego i rozwojowego programu badawczego
-wykorzystywaniu najnowszych technologii projektowania i wytwarzania
-produkcji zgodnej z najwuższym obowiązującym w przemyśle poziomem jakości
Powiązanie tych czynników z misją firmy: tworzeniem produktów oszczędzajacych wodę i energię, pozwoliło na stworzenie produktów które łączą w sobie wygodę i oszczędność użytkowania. Decydując sie na zakup produktów Oras mamy pewność, że woda jest racjonalnie użytkowana. Od 1998 roku Oras rozpoczął produkcję na bazie firmy Standard Armatura w Oleśnie. Firma Oras Olesno Sp. z o.o. produkuje baterie standardowe oraz baterie jednouchwytowe Oras Saga i Oras Saga Plus zgodnie z obowiązującymi w koncernie najwyższymi wymogami jakości. Najlepszym tego potwierdzeniem jest rosnacy eksport tych wyrobów na rynki całego świata. Produkty te uwzględniają specyfikę polskiego rynku będąc dobrym wyborem dla polskich domów.

...

Zobacz wiecej

Krakowska Armatura

Krakowska Fabryka Armatur S.A. należy do wiodących polskich producentów armatury sieci sanitarnej i grzejników centralnego ogrzewania. Obecnie KFA oferuje 12 rodzin baterii jednouchwytowych, 3 rodziny baterii termostycznych i baterie specjalne, 5 rodzin baterii dwuuchwytowych, natryski, zawory, części zamienne, syfony, spusty, galanterię łazienkową, a także grzejniki c.o.. Wysokie wymagania jakościowe klientów KFA spowodowały, że zagadnienia jakości są zadaniem nadrzędnym w działalności firmy.

....

Zobacz więcej

Grohe

Największy producent armatury w Europie i największy światowy eksporter baterii łazienkowych. Swoje produkty oferuje w czterech grupach, od Grohetec funkcjonalnej armatury łazienkowej i kuchennej po Groheart, ekskluzywnych baterii o wyrafinowanym wzornictwie. W ofercie Grohe znajdziemy baterie umywalkowe, bidetowe, zlewozmywakowe oraz natryskowe i wannowe także z termostatem w wersjach natynkowej i podtynkowej. Armatury dostępne są w wielu
kolorach od najtańszego chrom poprzez biały, złoty, aranię aż po najdroższy mosiądz. Grohe jest producentem systemów systemów instalacyjnych do WC, pisuarów i umywalek, zestawów natryskowych, paneli hydromasażowych, systemów podtynkowych oraz akcesorii łazienkowych. Dobranie tych wszystkich elementów u jednego producenta pozwala na zachowanie jednego stylu i koloru.

..

Zobacz więcej

Kludi

Kludi jest jednym z wiodących producentów armatury łazienkowej i kuchennej oraz zestawów natryskowych i systemów odpływowo-przelewowych. Produkcja odbywa się w pięciu zakładach o łącznej powierzchni ponad 300.000 metrów kwadratowych, dla wszystkich rynków świata. Produkty firmy są wynikiem kombinacji wzornictwa i innowacyjnej techniki. Marka Kludi oznacza najwyższą jakość i niezawodność.

..

Zobacz wiecej

Roca

Roca to największy w Europie i drugi na świecie producent kompletnego wyposażenia łazienek. Koncern posiada 55 fabryk na całym świecie, w których zatrudnia ponad 16 tys. osób. W ofertcie Roca znaleźć można najszerszy wybór ceramiki łazienkowej, wanien, baterii, mebli łazienkowych, hydrosaun, kabin prysznicowych, brodzików oraz paneli i wanien z hydromasażem. Produkty te eksportowane są do ponad 80 krajów, na 4 kontynentach, gdzie od lat są synonimem wysokiej jakości, funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa.

...

Zobacz więcej

 

 Copyright 2005-2015 by ZOJAX | ZOJAXsc@gmail.com | +48 690 313 040